جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
۱۷مرداد ماه روز خبرنگار مبارک

۱۷مرداد ماه روز خبرنگار مبارک

” به نام خداوند لوح و قلم ”

همکار گرامی جناب آقای”سید مرتضی موسوی”خبرنگارصدا وسیما شبکه خراسان رضوی
وسرکار خانم “فاطمه فلاح”خبرنگارپایگاه خبری سیمای مه ولات
با نکوداشت یاد و نام خبرنگار متعهد، شهید محمود صارمی، هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به شما همه سفیران روشنگری و حقیقت‌طلبی در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی، تبریک و شادباش عرض می‌نماییم.

بی‌تردید خبرنگاران شایسته و زحمتکش از ابتدای پیروزی انقلاب تا امروز به فراخور موقعیت‌ها و وضعیت کشور در شرایط حاد و خصوصا دوران سخت اما پرافتخار دفاع مقدس، رسالت حرفه‌ای و تعهد اخلاقی خود را با همه محدودیت‌ها و بعضا تنگ‌نظری‌ها به انجام رسانده‌اند که باید زحمات آنها را ارج نهاد و از خدماتشان صمیمانه قدردانی نمود.

اینک در زمانه‌ای که به واسطه برتری تکنولوژی و فناوری، دیگر مرزهای جغرافیایی معنا ندارد و حجم وسیع نرم‌افزارهای اطلاع‌رسانی حتی کوچک‌ترین و معمولی‌ترین تحولات را تحت پوشش خود قرار داده است، باید اصحاب اطلاع‌رسانی و خصوصا خبرنگاران ارجمند در سایه سعه‌صدر حاکمیت و برنامه‌ریزی مطلوب مسئولان ذیربط و با نگاه حرفه‌ای به این عرصه بسیار تاثیرگذار در همه شئون اجتماعی، موجبات جلب اعتماد مردم را فراهم سازند.

توفیق خبرنگاران عزیز در ایفای مسئولیت سنگین اطلاع‌رسانی و حفظ حرمت قلم را آرزومندیم و مدارا و سعه صدر حاکمیت که دانستن را حق مردم می‌داند، در فراهم کردن زمینه نشر دقیق رویدادها و اخبار و حمایت از امنیت و حقوق همه فعالان این عرصه از خداوند متعال خواستارم.

((مجموعه خبری پیام مه ولات))

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>