جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
پیام تقدیر وتشکر دکتر باستانی از مردم شهرستانهای تربت حیدریه؛مه ولات؛زاوه

پیام تقدیر وتشکر دکتر باستانی از مردم شهرستانهای تربت حیدریه؛مه ولات؛زاوه

(مهدی تنجو) بسمه تعالی
میزان رای ملت است ( امام خمینی (ره) )
بار دیگر, برگی دیگر از دفتر تاریخ این مرز و بوم , در آستانه فصل اعتدال طبیعت ورق خورد. با انگشتان جوهری به فرزندانمان آموختیم که حق دادنی نیست, گرفتنی است و از پیرانمان یاد گرفتیم امید زنده است تا انسان هست و به دنیا نشان دادیم, هستیم بر آن عهد که بستیم با همین انگشتان جوهری خداوند را شاکریم که به لطف شما مردم فهیم منطقه تربت حیدریه, مه ولات و زاوه و حضور پر شور و شعورتان هفتم اسفند ماه ۱۳۹۴ همچون نهم دی ماه پنجاه و هفت در تاریخ این خطه ماندگار گردید و همراه موج عظیم ملت با لبیک به توصیه های رهبر معظم پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی را در جهان باز هم بر افراشتند.
تقدیر بی منتهای خود را محضر هم ولایتی های گرامی, بالاخص آنان که با لطف, اعتماد و رای خویش بنده را حمایت وهمراهی نمودید, تقدیم می.نمایم و به فرموده حضرت حافظ:
بعد از این فیض به آفاق دهم از دل خویش
که به خورشید رسیدیم و غبار آخر شد
همچنین از همه نامزدهای محترم انتخابات مجلس دهم و حامیانشان که با حضور خود شور رقابت و زمینه ی بروز این حماسه ی ماندگار را فراهم کردند تشکر می کنم و تداوم توفیق شان را از حضرت دوست خواهانم. منت دار اعتماد و تلاش هم فکران و همراهان در ستاد انتخاباتی هستم که با سعه صدر و اخلاق مداری پاسخ خردمندانه ای به هجمه ها, تخریب ها و بی اخلاقی ها دادند.
همچنین به سهم خود تلاش و همت مسئولین اجرایی انتخابات, هیئت محترم نظارت و قابل دست اندر کاران که در برگزاری انتخابات بر اساس منویات مقام مقام معظم رهبری اهتمام ورزیدند, ارج نهاده وتلاش های دولت تدبیر و امید و ریاست محترم جمهور را در این مهم شایسته تقدیر می دانم.
در آخر در حالی پای به رقابت مرحله ی دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواهم گذاشت که در برابر شعور و شرافت مردم این خطه سر تعظیم فرود آورده و بر آستان الهی سجده شکر بجای می آورم و همچنان با امید به لطف پروردگار و همت شما مردم خرد ورز, با عزمی راسخ و دلی پر امید:
بر سر آنم که گر زدستم بر آید
دست به کاری زنم که غصه سر آید.
ولعاقبه للمتقین
با احترام : دکتر سعید باستانی

یک نظر

  1. رای ما فقط دکتر باستانی،دولت اعتدال،دولت امید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>