جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت:  حضور مسئولین ادارات مه ولات در دفترماهنامه پیام مه ولات

همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت: حضور مسئولین ادارات مه ولات در دفترماهنامه پیام مه ولات

((مهدی تنجو))
جمعی از مسئولین ادارات شهرستان مه ولات با حضور در دفتر ماهنامه پیام مه ولات روز خبرنگار را تبریک واز اطلاع رسانی به موقع این نشریه تقدیر وتشکر نمودند.
به گزارش خبرنگار پیام مه ولات، همزمان با ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان با حضور در دفتر ماهنامه پیام مه مه ولات روز خبرنگار را تبریک گفتند.
علیرضا آذری ریاست دامپزشکی و همکاران ، زمانیان روابط عمومی شبکه بهداشت در معیت حراست این اداره روزرابه خبرنگاران پیام مه ولات تبریک گفتند وبه رسم یادبود هدایایی از طرف شبکه دامپزشکی به:
*غلامرضا عزار سردبیر پیام مه ولات
*حسین پوریوسف خبرنگارخراسان وعضو هیئت تحریریه پیام مه ولات
*سید محمد بصیر خبرنگار پیام مه ولات
اهداء شد.

( لوح سپاس ) شماره : ۵۴۸/۱۲۶۵/۹۵
تاریخ : ۱۷/۰۵/۱۳۹۵

برادر ارجمند جناب آقای سید محمد بصیر
هفدهم مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی “روز خبرنگار “نامیده شده است ، یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت ، بیرق بزرگ ” آگاهی بخشی “را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند .
طلایه داران این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی ، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار ، ستارگانی جاوید شدند .
شبکه دامپزشکی مه ولات فرا رسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و با آروزی سلامتی و بهروزی حضرتعالی و تمامی دست اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی کشور ، امید آن دارد که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران ، فضای رسانه ای ایران اسلامی ،فضایی در خور و شایسته ملت رشید و بزرگوار باشد .

علیرضا آذری
رئیس شبکه دامپزشکی مه ولات

IMG_4497IMG_4498IMG_4502IMG_20160807_164445

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>