جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
مراسم دهگردشی روستاهای بخش شادمهر شهرستان مه ولات  انجام شد

مراسم دهگردشی روستاهای بخش شادمهر شهرستان مه ولات انجام شد

“مهدی تنجو”
با حضور فرماندار، نماینده مردم شهرستان مه ولات در مجلس شورای اسلامی، مسوولان ادارت و نهادهای دولتی شهرستان و اهالی روستاهای بخش شادمهر، جلسه دهگردشی به منظور بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات بخش شادمهر انجام شد.
به گزارش خبرنگار ما طی این مراسم با بیان اینکه دولت یازدهم توجه ویژه ای به روستا و روستائیان دارد عنوان کرد: مفتخریم که در طول خدمت دولت یازدهم، کلیه راه های روستایی شهرستان مه ولات آسفالت ، تمامی روستاها از نعمت آب و برق و اینترنت و تلفن ثابت برخوردار هستند و تا چند ماه آینده تمامی روستاهای شهرستان به طور صددرصد از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
رنجبر افزود: باید با نگاه ویژه به روستا و روستانشینان شرایطی فراهم شود تا در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده است شاهد شکوفایی بیش از پیش اقتصاد و تولید در روستاها باشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان مه ولات با تاکید بر اینکه چرخ زندگی روستائیان باید در دل روستاها بچرخد افزود: باید تمامی ارگانها و نهادها و تمامی مسوولان دست در دست یکدیگر به دنبال برطرف ساختن مشکلات مردم در روستاها باشند تا اشتیاق روستاییان نیز به زندگی در روستا و ایجاد اشتغال های پایدار در روستاها بیشتر شود.
رنجبر با اشاره به این که شرکت در انتخابات جز وظایف ملی و اجتماعی تمامی افراد جامعه است، روستائیان را به شرکت گسترده در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشویق و ترغیب نموده و افزود: از همه مردم انتظار می رود با دقت مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را دنبال کنند، صحبت آنها را گوش دهند تا با دید و فکر بازتری نامزد مورد نظر خود را انتخاب کند.
گفتنی است طی این دهگردشی از روستاهای چنار، زرمهر و خوشدره بازدید به عمل آمده و مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی روستائیان مورد پیگیری قرار گرفت. IMG_20170502_005728IMG_20170502_005648

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>