جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
فرماندار شهرستان مه ولات در گفتگو با برنامه زنده رادیویی صبح خراسان مطرح کرد: ۳۵۲۰۰ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات دور دوم, انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سطح شهرستان هستند.

فرماندار شهرستان مه ولات در گفتگو با برنامه زنده رادیویی صبح خراسان مطرح کرد: ۳۵۲۰۰ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات دور دوم, انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سطح شهرستان هستند.

«سید محمد بصیر»
فرماندار شهرستان مه ولات در گفتگوی زنده رادیوی با برنامه صبح خراسان که به دلیل کشیده شدن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به مرحله دوم و برگزاری آن در روز جمعه هفته جاری به صورت زنده‌ سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مه ولات آماده و پخش می شد با اشاره به مومن, متدین, ولایی و سخت کوشی اهالی شهرستان مه ولات وجود نیروهای جوان, متخصص و متعهد و قرار گرفتن در منطقه جغرافیایی و آب هوایی ویژه, که موجب قرار گرفتن در کریدر شمال به جنوب, برخورداری از محصولات استراتژیک مانند پسته, انار و زعفران را دو مزیت عمده و خاص این شهرستان معرفی کرد.
رنجبر با اشاره به حضور بیش از ۷۶ درصدی اهالی شهرستان مه ولات پای صندوقهای دور اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و برگزاری دور دوم آن جمعه هفته جاری, مصادف با ۱۰ اردیبهشت ماه تعداد کل واجدین شرایط شرکت در این انتخابات را ۳۵۲۰۰ در سطح شهرستان معرفی کرد که حد ۲۵۰۰ نفر از آنها رای اولی خواهند بود.
وی افزود ۴۷ شعبه اخذ رای در شهرستان دایر خواهد بود که از این تعداد ۱۳ شعبه شهری, ۱۰َ شهر فیض آباد و ۳ شعبه شهر شادمهر, ۲ صندوق سکولار یکی بخش شادمهر و یکی پایین مه ولات و ۳۲ شعبه به روستا ها اختصاص خواهد داشت و ۱۲۰۲ نفر در مجموع هیئت های نظارت, بازرسی و اجرایی در برگزاری انتخابات این شهرستان همکاری خواهند کرد.
در برخی قسمت های این برنامه تعدادی از هنرمندان و شعرای شهرستان به هنرنمایی و خواندن شعر پرداختند و با تعدادی از افتخار آفرینان و منتخبین شهرستان مصاحبه شد.
اهالی شهرستان مه ولات با ارسال پیامک و تماس با این برنامه در پاسخ به سوال مطرح شده مهمترین تاثیر و علت برای حضور در مرحله دوم انتخابات را تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و شهدا, اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری, مشارکت در ساخت آینده ای درخشان برای شهرستان و در نتیجه کشور و نقش بر آب کردن توطئه های مستکبرین جهان بر علیه ایران, دانستند.IMG_20160428_004739IMG_20160428_004748IMG_20160428_004756IMG_20160428_004832

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>