جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
فرماندارمه ولات: قدس راهبردی برای وحدت جهان اسلام است

فرماندارمه ولات: قدس راهبردی برای وحدت جهان اسلام است

“مهدی تنجو”
فرماندار مه ولات گفت: روز قدس و طرح آزادی مسجد الاقصی به عنوان اولین مساله جهان اسلام و ملل آزاده دنیا، راهبردی برای وحدت دنیای اسلام و مقابله با نظام سلطه و استکبار جهانی است.
به گزارش خبرنگار مامسعود رنجبر، پنجشنبه در آستانه روز قدس، با صدور بیانیه ای از مردم این خطه برای شرکت در راهپیمایی این روز بزرگ و نشان دادن اراده ایران اسلامی در مقابله با استکبار و صهیونیست دعوت کرد.
وی آورده است: روز قدس روزی است که باید پرچم آزادی خواهی ملت غیور ایران در سراسر دنیا برافراشته شود و همه دولت های زورگو بدانند که مردم ما با تمامی توان، حامی مستضعفان و محرومان دنیا هستند. 
این روز یادگار ارزشمند بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشان از دوراندیشی عمیق امام راحل (ره) و زمان همبستگی و اتحاد جهان اسلام برای آزادی قدس شریف و نجات مردم ستمدیده فلسطین است. نجات فلسطین و مردم ستمدیده آن در گرو اتحاد ملت مسلمان و ایستادگی آنان مقابل زورگویان جهانی است.
وی افزوده است: سیاست صهیونیست ها و عوامل وابسته به آنها این است که ‌مسأله ‌فلسطین‌ به ‌فراموشی ‌سپرده ‌شود ولی همان گونه که رهبر معظم انقلاب بیان داشتند انتفاضه فلسطین خاموش شدنی نیست و با وحدت و همبستگی مسملین جهان، دست غاصب متجاوزان از سرزمین قدس کوتاه خواهد شد. 
فرماندار مه ولات در پایان از مردم شهیدپرور و متدین برای حضور پرشور در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان دعوت کرده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>