جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
شناسایی ۱۲۲ جلسات خانگی قرآن در مه ولات

شناسایی ۱۲۲ جلسات خانگی قرآن در مه ولات

“مهدی تنجو”
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه‌ولات از شناسنامه دار شدن۱۲۲ جلسه قرآن خانگی خبر داد.
حجت الاسلام فاطمی با اشاره به شناسایی حدود ۱۲۲جلسه قرآنی خانگی در سطح شهرستان اظهار کرد: تاکنون شناسنامه ۱۲۲ جلسه قرآنی محلی صادر شده است.
وی افزود: براساس ماده ۱۶ و ۱۷ اساسنامه سازمان تبلیغات اسلامی یکی از وظایف این سازمان ساماندهی و حمایت از فعالیت های قرآنی مردمی است.
فاطمی افزود: با توجه به اهمیت این جلسات باید کسانی که این جلسات را مدیریت می‌کنند آگاهی کامل به این حوزه داشته و اطلاعات درست ارائه دهند و از این فرصت بهترین بهره برداری را ببرند.
این کارشناس مذهبی در توضیح تفاوت جلسات قرآن محلی شناسنامه دار و فاقد شناسنامه گفت: حمایت های سازمان تبلیغات اسلامی اعم از حمایت های آموزشی و مادی از جلساتی انجام می‌شود که دارای شناسنامه باشند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مه‌ولات بیان کرد: این جلسات با موضوع قرائت قرآن، احکام، بیان سبک زندگی و حفظ قرآن، براساس تقاضا و استقبال مردم آن محله و فضای مسجد برپاشده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>