جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
زنگ کتاب وکتابخوانی در مه ولات نواخته شد

زنگ کتاب وکتابخوانی در مه ولات نواخته شد

«مهدی تنجو»
زنگ کتاب وکتاب خوانی در مدرسه زینب قهرمانی شهرفیض آباد نواخته شد.
به گزارش خبرنگارما این مراسم باحضور ریاست ادارات آموزش وپرورش،فرهنگ وارشاد اسلامی ،مسئول کتابخانه شهید غفرانی ،معلمین ودانش آموزان برگزار شد.
ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مه ولات ضمن تبریک هفته ی کتاب و کتاب خوانی افزود:هزینه هایی امروز که برای خرید و مطالعه کتاب می پردازیم،به مراتب از هزینه هایی که در آینده به دلیل نخواندن کتاب پرداخت خواهیم کرد،کم تر است.
عسکری با تاکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت: افزایش قوای فکری هر شخص در گرو خواندن کتاب ومطالعه است، لذا شما دانش آموزان هم میتوانید با کتاب خواندن علاوه برافزایش اطلاعات خود، به موفقیت های زیادی برسید.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه یکی از عوامل موفقیت هر جامعه ای افراد کتابخوان ومتفکرین آن جامعه است خاطر نشان کرد: افرادی که مطالعه وتفکر می کنند با مطالعه درست ازاندیشه های افراد موفق استفاده می کنند چرا که این روش باعث موفقیت فرد میشود.

عسکری خطاب به مدیران و معلمین محترم مدرسه زینب قهرمانی گفت:امید می رود مدیران و معلمین در سر کلاس دانش آموزان را بیشتر با کتابهای اصیل که ریشه در فرهنگ ما ایرانی ها دارند مانند شاهنامه فردوسی و بوستان و گلستان سعدی و همچنین کتب آموزنده و پند آموز آشنا کنند.

در انتها عسکری ویژگیهای کتاب خوب را برای دانش آموزان عزیز بر شمرد.img_20161115_185713img_20161115_185728

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>