جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
خطیب جمعه مه ولات:آمریکا هیچ صلاحیت اخلاقی برای اظهار نظر برای ایران را ندارد

خطیب جمعه مه ولات:آمریکا هیچ صلاحیت اخلاقی برای اظهار نظر برای ایران را ندارد

((مهدی تنجو))
حجت الاسلام میری در خطبه نماز جمعه مه ولات تأکید کرد:رژیم کودک کش عربستان وحامی داعش شایستگی خادمی حرمین شریفین را ندارد.

نماز جمعه ۱۲شهریورماه با مداحی وذکر مصیبت توسط حجت الاسلام هاشم زاده وامامت حجت الاسلام میری و با حضور پرشور مردم و مسئولین در هیئت حیدری شهر فیض آباد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما خطیب جمعه شهرستان مه ولات با اشاره به خطبه ۱۰۵ حضرت علی(ع)گفت:ای بندگان خدا به نادانیهای خود تکیه نکنید و تسلیم هوای نفس خود نباشید چراکه چنین کسانی بر لب پرتگاه قرار داشته و بار سنگین هلاکت و فساد بر دوش میکشند و از جایی به جای دیگر می برند.
حجت الاسلام میری به روایتی از حضرت رضا(ع) اشاره کرد که نقل است خضر آب حیات نوشید واو تانفخه صورزنده است و همیشه نزد ما می آید و به ما سلام میکند وما صدای او را می شنویم ولی شخص او را نمی بینیم و هر کجا نامش برده می شود حضور میابد لذا در مراسم حج هر ساله هست و بهترین انیس و مونس حضرت حجت(عج) می باشد.
نماینده ولی فقیه در شهرستان مه ولات با اشاره به خطبه ۱۰۹ حضرت علی(ع)که اطاعت کنندگان فرمان خدا در جوار رحمت الهی جای دارندتاکیدکرد:اینان در بهشت جاودان قرار دارند و خانه ای که ساکنانش هرگز از آن توجه نمیکنند و حالات زندگی آنها تغییر نمی کند ودر آنجا دچارترس و وحشت نشوندو بیمار نگردند.
وی با اشاره به۱۳شهریور اول ذیحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع)وحضرت فاطمه(س)و روز ازدواج گفت:اساس ازدواج در اسلام بر سادگی است و اساس خوشبختی در ازدواج محبت است نه تشریفات ،
اذا رهبر بزرگوار تأکید کردند کسانیکه سنت تشریفات را بوجود آوردند و پیامدهای تأخیراین دستور قرآن بر عهده آنها است.
حجت الاسلام میری با اشاره به پیام امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاءدر دیدار با رهبری اعلام کرد: بی تردید اگر دشمنان ما دچار حماقت شوند و تصور تجاوز به مرزهای مقدس کشورمان در سر داشته باشند جهنمی از زمین، فضا و دریا برای آنان ایجاد خواهیم کرد.
این مقام مسئول با اشاره به فرمایشات رهبری در نمایشگاه دستاوردهای صنعت دفاعی وزارت دفاع تاکید کرد: دیدن توانایی های دفاعی که نقش بسزایی در افزایش سطح و ضریب اقتدار کشور دارد مشاهده نیروهای عالم،محقق،اهل تفکر و…اقدام بسیار خوشحال کننده و لذت بخش است و برای تامین امنیت کشور و آینده باید علاوه بر توان دفاع توان تهاجمی را نیز افزایش داد.
میری افزود: رهبر جمهوری اسلامی دولت آمریکا را فاقد صلاحیت اخلاقی برای اظهار نظر درباره جمهوری اسلامی عنوان نموده و تاکید کردند:آمریکا چه حزب دموکرات و چه حزب جمهوری خواه نسبت به ملت ایران جنایات و فجایع گوناگونی مرتکب شده و در هر شرایطی و به هر نحوی آسیبی به ایران اسلامی زده اند.
این مقام مسئول تاکید کرد: رژیم کودک کش عربستان و حامی داعش شایستگی خادمی حرمین شریفین را ندارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>