جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
باحضور نماینده محبوب شهرستان وفرماندار مه ولات:دیدار بادو خانواده شهید شهر فیض آباد

باحضور نماینده محبوب شهرستان وفرماندار مه ولات:دیدار بادو خانواده شهید شهر فیض آباد

«مهدی تنجو»
با حضور نماینده محبوب شهرستانهای مه ولات،تربت حیدریه وزاوه،فرماندار وتنی چند از مسئولین ازخانواده معظم دوشهید شهر فیض آباد دیدار و از آنان تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار ما دکتر باستانی با حضور در منزل پدر شهید زیوری که دوفرزند عزیزش را تقدیم انقلاب نموده همچنین منزل پدر شهید یوسفیان دیدار و یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.
دکتر باستانی در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
فرماندار شهرستان مه ولات ضمن تشکر از حضور دکتر باستانی در جمع خانواده شهیدان گفت:: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.
مهندس مسعود رنجبر با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
IMG_1949IMG_1953IMG_1955IMG_1957IMG_1960IMG_1961IMG_1962IMG_1963

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>