جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
امام جمعه فیض آباد: پای بندی و ایستادگی ملت به پای انقلاب اسلامی، نتیجه ی عبرت گرفتن از عاشورا می باشد

امام جمعه فیض آباد: پای بندی و ایستادگی ملت به پای انقلاب اسلامی، نتیجه ی عبرت گرفتن از عاشورا می باشد

(غلامرضا عذار)
نماز جمعه شهر فیض آباد باحضور عزاداران امام حسین(ع) در روز تاسوعای حسینی برگزار شد.
“حجت الاسلام میری” امام جمعه فیض آباد در خطبه ی اول ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی افزود: تقوا موجب می گردد تا به دام وسوسه ها نیفتیم و از آنجا که تقوا عامل بصیرت و بینا شدن است، در نتیجه به گرد گناه نخواهیم گردید.
امام جمعه فیض آباد در ادامه تهمت را به عنوان یکی از حربه های ناروا از سوی جبهه ی مخالف حق بر علیه مردان جبهه ی حق برشمرد و نتیجه ی تهمتهای ناروا را در صدر اسلام جنگ با امام علی (ع) و واقعه ی دردناک عاشورا و ظهور داعش و تکفیری ها در حال حاضر بیان نمود.
حجت الاسلام میری در خطبه دوم با اشاره به وقایع عاشورا و صدر اسلام، پای بندی و ایستادگی ملت ایران به پای انقلاب اسلامی ، در برهه های مختلف را نتیجه ی عبرت گرفتن از عاشورا دانست.
خطیب جمعه فیض آباد در ادامه تسلیم محض در مقابل امام، تصدیق و پذیرش امامت با تمام وجود، وفا و دفاع از دین و امام را به عنوان چهار ویژگی حضرت عباس که او را به عنوان اسوه و الگوی رشادت ، شجاعت و بصیرت مطرح نموده است، عنوان نمود.
حجت الاسلام میری به نامه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور در مورد اجرای برجام و حمایت و تشکر رهبر از تیم مذاکره کننده هسته ای و متقابلا نامه رئیس جمهور به رهبر معظم مبنی بر اجرای هرچه دقیق تر بر جام ، با لحاظ کردن منویات رهبری و پیگیری حقوق حقه ملت شریف ایران اسلامی ، اشاره نمود
IMG_3387

IMG_3388

IMG_3396

IMG_3397

IMG_3399

IMG_3401

IMG_3405

IMG_3410

IMG_3434

IMG_3436

IMG_3445

IMG_3451

IMG_3466

IMG_3478

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>