جمعه , ۲۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین خبرها
اجرای برنامه زنده رادیویی رهاورد در مه ولات

اجرای برنامه زنده رادیویی رهاورد در مه ولات

“مهدی تنجو”
همزمان با گرامیداشت هفته دولت، برنامه زنده رادیویی رهاورد با حضور عوامل این برنامه در محل فرمانداری و با سخنرانی فرماندار و تنی چند از مسوولان شهرستان به صورت زنده ضبط و پخش شد.

فرماندار مه ولات در این برنامه رادیویی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید والا مقام رجایی و با هنر به ارائه معرفی از شهرستان و پتانسیل های مختلف شهرستان پرداخت.
مسعودرنجبردر ادامه خدمتگزاری به مردم را از وظایف دولتمردان و مسوولان دانسته و افزود: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‌های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند و دروغ بودن محور اصلی تبلیغات دشمنان اسلام مبنی بر نا کارایی و ناتوانی نظام اسلامی آشکار گردد.
نماینده عتلی دولت در مه ولات تعداد پروژه‌های سطح شهرستان که در هفته دولت کلنگ زنی و افتتاح می شود ۴۶ پروژه عنوان کرد که اعتبار آن بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان که ۳۵ درصد نقاط شهری و ۶۵ درصد آنرا نقاط روستایی تشکیل می‌دهد.
گفتنی است در ادامه برنامه ریاست شبکه بهداشت و درمان، ریاست جهاد کشاورزی و فرماندهی سپاه شهرستان به ارائه خدمات و دستاوردهای خود در بخش های مختلف کشاورزی، بهداشت و درمان و امنیتی پرداختند.

IMG_8174

IMG_8167

IMG_8175

IMG_8168

IMG_8186

IMG_8171

IMG_8196

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>